DLO
Ekspres do kawy DeLonghi Citiz & Milk EN267.BAE (OUTLET)
823,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Funkcja odkamieniania | Tak |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Automatyczne zatrzymanie przepływu | Tak |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 9 min |
| Roczne zużycie energii (Szwajcaria) | 40 kWh |
| Moc | 1710 W |
| Klasa wydajności energetycznej | A+ |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ergonomia
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 10 szt. |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Wiele napojów | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 277 mm |
| Głębokość produktu | 372 mm |
| Szerokość produktu | 218 mm |
| Waga produktu | 400 g |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].