DLO
Ekspres do kawy DeLonghi Citiz & Milk EN267.WAE
921,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
Ergonomia
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja blokady kapania | Pionowa |
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 10 szt. |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Funkcja standby | Tak |
Wydajność
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Liczba rurek | 1 |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Typ dodawania mleka | Ręczny |
| System grzejący | Termo blok |
| Wbudowany młynek | Nie |
| System gorącej wody | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Programowalny | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,2 kg |
| Głębokość opakowania | 385 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 30 min |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Moc | 1710 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 218 mm |
| Głębokość produktu | 277 mm |
| Szerokość produktu | 372 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].