DLO
Ekspres do kawy DeLonghi Dolce Gusto EDG426.GY
489,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| System grzejący | Termo blok |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Dolce Gusto |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| System gorącej wody | Nie |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Głębokość produktu | 281 mm |
| Wysokość produktu | 272 mm |
| Waga produktu | 2,61 kg |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 5 min |
| Moc | 1400 W |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Wiele napojów | Nie |
Dane logistyczne
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 85167100 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].