EL4
Ekspres do kawy ELLE niebieski
440,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1400 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
Wydajność
| Typ ekspresu do kawy | Ekspres kolbowy |
| Typ produktu | Ekspres ciśnieniowy |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Maksymalne ciśnienie | 20 bar |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Podgrzewanie filiżanek | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
Ergonomia
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ kontroli | Dotyk, obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Dotykowy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Dysza gorącej wody / pary | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
Dane opakowania
| Ilość | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 263 mm |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
Zawartość opakowania
| Ekspres do kawy | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].