JUR
Ekspres do kawy Jura C9 Piano White (EA)
4 849,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Liczba programów | 17 |
| Robienie kawy flat white | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
Wydajność
| Zmienna komora parzenia | Tak |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Zakres komory parzenia | 5 - 16 g |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,6 l |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 75 - 115 mm |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 16 kub. |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 200 g |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| System gorącej wody | Tak |
| System grzejący | Termo blok |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 7 |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Liczba ustawień mocy kawy | 10 |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Regulacja temperatury | Tak |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Przekątna ekranu | 2,8" |
| Wi-Fi | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 325 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 437 mm |
Moc
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Moc | 1450 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Specyficzne technologie | Professional Aroma Grinder (P.A.G.), Pulse Extraction Process (P.E.P.), Home Connect |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].