JUR
Ekspres do kawy Jura E8 Piano Black (ED)
6 338,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Liczba ustawień mocy kawy | 10 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,9 l |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| System gorącej wody | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| System grzejący | Termo blok |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 7 |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Zakres komory parzenia | 5 - 16 g |
| Pojemność młynka | 280 g |
| Regulowana szerokość wylewki kawy | Tak |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 65 - 111 mm |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 446 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 348 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
Ergonomia
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Lekkie kubki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
Moc
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 1450 W |
| Prąd | 10 A |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Robienie kawy flat white | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Ilość różnych napojów | 27 |
| Wiele napojów | Tak |
| Tworzenie Doppio+ | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Specyficzne technologie | Product Recognizing Grinder (P.R.G.), Sweet Foam Function |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].