MEO
Ekspres do kawy kolbowy 800W MAESTRO MR-411
235,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Tworzywo filtra | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Filtr do kawy | Tak |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Maksymalne ciśnienie | 3,5 bar |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność w filiżankach | 4 filiżanki |
| Typ ekspresu do kawy | Ręczny |
Ergonomia
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pojemność | 250 ml |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,88 kg |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
Moc
| Moc | 800 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].