KRU
Ekspres do kawy KRUPS Dolce Gusto Genio S+ KP3408
558,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Produkcja gorących i zimnych napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie gorącej czekolady | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Głębokość produktu | 286 mm |
| Wysokość produktu | 273 mm |
| Szerokość produktu | 286 mm |
Wydajność
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
Ergonomia
| Liczba regulowanych pozycji tacki ociekowej | 2 |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody na tacy | Tak |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Regulowana taca ociekowa | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 326 mm |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Wysokość opakowania | 327 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,65 kg |
| Waga paczki | 2,65 kg |
Moc
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Dane logistyczne
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1572 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 3300 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 3850 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].