DLO
Ekspres kapsułkowy DeLonghi Citiz Nespresso EN167.W (1260W; kolor biały) (WYPRZEDAŻ)
575,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | 1260 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 120 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Wydajność
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Czas rozgrzewania | 25 s |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| System gorącej wody | Nie |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Programowalny | Tak |
| Liczba rurek | 1 |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Automatyczne zatrzymanie przepływu | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Ergonomia
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulowana wysokość kubka | Tak |
| Liczba regulowanych pozycji tacki ociekowej | 2 |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Regulowana taca ociekowa | Tak |
| Wyjmowany magazynek na kapsułki | Nie |
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 10 szt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 276 mm |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Głębokość produktu | 129 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 332 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 193 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,32 kg |
| Szerokość opakowania | 410 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].