DLO
Ekspres kapsułkowy DeLonghi Nespresso Inissia EN80.B (1260W; kolor czarny) (WYPRZEDAŻ)
303,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
Wydajność
| Liczba rurek | 1 |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Kompatybilność z marką | Nespresso |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| System grzejący | Termo blok |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 10 szt. |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Głębokość produktu | 315 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
Pozostałe funkcje
| W całości automatyczny | Kawa |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 345 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,86 kg |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A-40% |
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 |
| Moc | 1260 W |
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 9 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tryb energooszczędny | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].