KRU
Ekspres kapsułkowy Krups Nespresso Inissia XN1005 (1260W; kolor czerwony)
444,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemnik na mleko | Nie |
| Podgrzewacz | Nie |
| System gorącej wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,7 l |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Typ aktywacji | Przycisk |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Liczba programów | 2 |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Nie |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1260 W |
| Automatyczne wyłączanie po (min) | 9 min |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 192 mm |
| Szerokość opakowania | 342 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,6 kg |
| Wysokość opakowania | 328 mm |
Ergonomia
| Automatyczne wyrzucanie kapsułek | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody na tacy | Tak |
| Regulowana taca ociekowa | Tak |
| Wskaźnik pustego zbiornika | Nie |
| Wskaźnik zakamienienia | Nie |
| Wykrywanie pełnego pojemnika na kapsułki | Nie |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Liczba regulowanych pozycji tacki ociekowej | 2 |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 32,1 mm |
| Waga produktu | 2,22 kg |
| Wysokość produktu | 23 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].