KRU
Ekspres kapsułkowy Krups XN 1001 NESPRESSO INISSIA ( 1260W ; kolor biały ) (OUTLET)
386,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
Ergonomia
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 11 szt. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Podświetlane przyciski | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
Wydajność
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,7 l |
| System grzejący | Termo blok |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Liczba rurek | 1 |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Kompatybilność z marką | Nespresso |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Szerokość opakowania | 394 mm |
| Głębokość opakowania | 351 mm |
| Waga paczki | 6,84 kg |
Dane logistyczne
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto palety | 205,2 kg |
| Wysokość brutto palety | 180,9 cm |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 2 szt. |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 9 min |
| Moc | 1260 W |
Pozostałe funkcje
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].