DLO
Ekspres kolbowy DeLonghi Dedica Style EC 685.M (1350W; kolor srebrny) (OUTLET)
543,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 149 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 304 mm |
Moc
| Moc | 1300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Wydajność
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,1 l |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Ręczny |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| System grzejący | Termo blok |
| Typ wkładu kawy | Podstawka pod kawę |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].