GJE
Ekspres kolbowy do kawy Gorenje ESCM15CD 15 bar
479,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Plastik |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 1100 W |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 274 mm |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Głębokość produktu | 272 mm |
Wydajność
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Typ kawy | Kawa mielona |
| Typ produktu | Ekspres do kawy |
| Typ ekspresu do kawy | Ekspres kolbowy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie dwóch kaw jednocześnie | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Funkcja kawy spersonalizowanej | Tak |
| Funkcja spieniania mleka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].