KRU
Ekspres kolbowy Krups Authentic+ XP384E10
713,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Nie |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
Ergonomia
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 288 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Głębokość produktu | 286 mm |
Wydajność
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| System grzejący | Bojler |
| Rura pary | Tak |
| System gorącej wody | Tak |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ wkładu kawy | Podstawka pod kawę |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Easy Serving Espresso pod (E.S.E.) |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 342 mm |
| Szerokość opakowania | 256 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 344 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
Dane logistyczne
| Produktów na palecie | 24 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 646 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1336 szt. |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 8 szt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].