NIJ
Ekspres kolbowy Luxe Café Essential ES501EU NINJA
1 660,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Tamper | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie spieniacz do mleka | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 396 mm |
| Szerokość opakowania | 514 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,2 kg |
| Głębokość opakowania | 410 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 372 mm |
| Szerokość produktu | 336 mm |
| Waga produktu | 16,6 kg |
| Głębokość produktu | 344 mm |
Ergonomia
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Filtr do kawy | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 1650 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Wydajność
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Maksymalne ciśnienie | 9 bar |
| System gorącej wody | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Podgrzewacz | Tak |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 1 kub. |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Części wodoodporne | Tak |
| Program czyszczenia systemu mlecznego | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 25 |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Rura pary | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].