BOS
Ekspres na kapsułki TAS164E BOSCH czarny
258,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 395 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,8 kg |
| Szerokość opakowania | 194 mm |
| Wysokość opakowania | 298 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Wydajność
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Samoczyszczący | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,7 l |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| System kapsułek/saszetek do kawy | T DISC |
Moc
| Moc | 1400 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 157 mm |
| Głębokość produktu | 366 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
Ergonomia
| Długość przewodu | 0,9 m |
| Regulowana wysokość kubka | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie gorącej czekolady | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie caffe crema | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].