FEW
Fellow Aiden Ekspres przelewowy Czarny 1,5L (WYPRZEDAŻ)
1 303,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 227 mm |
| Szerokość produktu | 227 mm |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Dedykowana aplikacja | Fellow App |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
Wydajność
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Dzbanek |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Pojemność dzbanka | 1,5 l |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Liczba obsługiwanych filiżanek | 10 |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Kontrola temperatury | Tak |
| Programy automatyczne | Tak |
| Wiele napojów | Nie |
| Tryb szybkiego zaparzania | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 / 60 Hz |
| Moc | 1700 W |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
Szczegóły techniczne
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wyjmowany pojemnik zbiornika | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Tworzywo filtra | Papier |
| Żarna ze stali nierdzewnej | Tak |
| Wymienny filtr | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | 15 papierowych filtrów stożkowych + 15 papierowych filtrów z płaskim dnem |
| Dzbanek termiczny | Tak |
| Ekspres do kawy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].