FEL
Fellowes Laminator Saturn 3i A3
746,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Format nośnika (podajnik 1) | A3 |
| Czas nagrzewania | 1 min |
| Automatyczne wyłączanie po | 30 min |
| Maksymalna szerokość laminowania | 32 cm |
| Prędkość laminowania | 300 mm/min |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,5 mm |
| Sygnał dźwiękowy gotowości | Tak |
| Model | Laminator na zimno/gorąco |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ilość rolek | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 146,1 mm |
| Wysokość produktu | 104,8 mm |
| Szerokość produktu | 531,8 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność, aby uniknąć poparzeń podczas pracy z gorącymi elementami. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84729080 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].