FEL
Fellowes Laminator Saturn 3i A4
633,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Głębokość produktu | 139,7 mm |
| Wysokość produktu | 104,8 mm |
| Głębokość opakowania | 174,5 mm |
| Szerokość produktu | 436,6 mm |
| Wysokość opakowania | 168,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,54 kg |
| Szerokość opakowania | 489 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84729080 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba rolek | 2 |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Cechy
| Maksymalna szerokość laminowania | 23,5 cm |
| Czas przed nagrzewaniem | 1 min |
| Sygnał dźwiękowy gotowości | Tak |
| Prędkość laminowania | 300 mm/min |
| Automatyczne wykrywanie natężenia ruchu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 30 min |
| Maksymalna grubość folii | 125 µm |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Model | Laminator na zimno/gorąco |
| Czas nagrzewania | 1 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność, aby uniknąć poparzeń podczas pracy z gorącymi elementami. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].