GSK
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR3 2X8GB 1600MHZ 1,35V F3-1600C11D-16GRSL
454,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
Cechy
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Rodzaj pamięci | 204-pin SO-DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].