GSK
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws F3-1600C9D-16GRSL (DDR3 SO-DIMM; 2 x 8 GB; 1600 MHz; CL9)
498,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Opóźnienie CAS | 9 |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj pamięci | 204-pin SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].