GSK
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws F3-1600C11S-8GRSL (DDR3 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL10)
234,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].