GSK
Zestaw pamięci RAM G.SKILL Ripjaws F4-2400C16D-16GRS (DDR4 SO-DIMM; 2 x 8 GB; 2400 MHz; CL16)
783,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 16 |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].