GSK
Zestaw pamięci G.SKILL Ripjaws F4-2400C16D-32GRS (DDR4 SO-DIMM; 2 x 16 GB; 2400 MHz; CL16)
1 390,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Obsługiwane produkty | EVGA SC17, Intel NUC6i7KYK, MSI GT72 6QD |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Pozostałe funkcje
| Układ | SO-DIMM |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].