HP-
HP Laminator ONELAM 270, A4, na gorąco + 5 folii: A4/80 mic, szary
228,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Szerokość produktu | 332 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 940 g |
Moc
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Moc | 230 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
Cechy
| Minimalna grubość etui | 80 µm |
| Maksymalna szerokość laminowania | 23 cm |
| Czas przed nagrzewaniem | 2 - 4 min |
| Temperatura (maks) | 120 °C |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,5 mm |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna grubość folii | 125 µm |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Prędkość laminowania | 270 mm/min |
| Liczba rolek | 2 |
| Model | Laminator na gorąco |
| Dźwignia do zwalniania rolki | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność, aby uniknąć poparzeń podczas pracy z gorącymi elementami. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].