HP-
HP Laminator ONELAM 400 A3, na zimno/gorąco, zintegrowany trymer, zaokrąglacz rogów, prędkość 40cm/min + 15 folii: 3xA4, 4xA5, 4xA6, 4xB-CARD, biały
351,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Prędkość laminowania | 400 mm/min |
| Maksymalna szerokość laminowania | 33 cm |
| Format nośnika (podajnik 1) | A3 |
| Liczba rolek | 2 |
| Czas przed nagrzewaniem | 2 - 4 min |
| Minimalna grubość etui | 75 µm |
| Maksymalna grubość folii | 125 µm |
| Model | Laminator na zimno/gorąco |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,5 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 1,77 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność, aby uniknąć poparzeń podczas pracy z gorącymi elementami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].