FIB
Inteligentny wideodomofon FIBARO Intercom Smart Doorbell Camera (FGIC-002)
1 244,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Audio
| Kodeki audio | G711 / G722 |
| Redukcja szumów | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Wyjście audio | centralny głośnik |
Wydajność
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 40 °C |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 LE |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/UDP, SRTP, TLS v1.2, HTTPS, DNS, DHCP, MDNS |
| Zasilanie | PoE IEEE 802.3af Class 0 i/lub Zewnętrzny zasilacz 12V DC (niedołączony) |
| Interfejs sieciowy | Base-T 10/100/1000 z automatycznym wykrywaniem |
| Dodatkowe informacje | klasa IP (54), Wymiary elementu naściennego: 85 mm x 37 mm oraz dościennego: 65 mm x 75 mm, Szyfrowanie AES 128-bit |
| Zawartość zestawu | element naścienny i dościenny, puszka instalacyjna, klucz imbusowy, narzędzie mocujące, karta pamięci MicroSD. |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2.4/5GHz a/b/g/n |
Bateria
| Zasilanie | DC: 12V +/- 10%, 1A LPS, 36-57V, 350mA, do 5 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas rozmowy | 16 h |
| Połączenie rgb | tak |
| Zużycie energii | 0,23 kWh/24h |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 420 g |
Zawartość opakowania
| Zaczep | Tak |
| Głośniki | Tak |
Konstrukcja
| Mikrofon | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Cechy szczególne | Karta MicroSD, wspieranie do 128GB, 2 oddzielne przekaźniki max 30V/1A (SELV), 2 wejścia normalnie zamknięte 5V/1mA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].