EZV
Wideodomofon EZVIZ DP2C 2MP 10,9 cm (4.3"), złoty
847,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty | UL/FCC/CE/RAEE/REACH/RoHS |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UL |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 1 |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Głośnik | Tak |
| Kolor | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Kamera
| Kąt detekcji czujnika ruchu | 110° |
| Odległość czujnika ruchu | 6 m |
| Technologia czujnika ruchu | Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 15 fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Megapiksele | 2 MP |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Czujnik ruchu | Tak |
Waga i rozmiary
| Wymiary stacji przy drzwiach (szer. x głęb. x wys.) | 115,5 x 85,5 x 24,5 mm |
| Głębokość produktu | 48,3 mm |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Waga produktu | 302 g |
| Szerokość produktu | 71 mm |
Nośnik danych
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
Dane opakowania
| Jednostka wewnętrzna w zestawie | Tak |
| Jednostka zewnętrzna w zestawie | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 4,3" |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Złoty |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
Moc
| Pobór mocy | 2,2 W |
Tryb nocny
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 5 m |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 1 |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].