HIK
Stacja bramowa IP HIKVISION DS-KB8113-IME1(B)
638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
Szczegóły techniczne
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna / Wewnętrzna |
| Procesor wbudowany | Tak |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Wi-Fi | 2,4Ghz, IEEE 802.11b/g/n |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 795 g |
| Szerokość produktu | 74,1 mm |
| Wysokość produktu | 161,9 mm |
| Głębokość produktu | 53,2 mm |
Kamera
| Kąt widzenia w poziomie | 95° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 54° |
| Megapiksele | 2 MP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a |
| Kodeki dźwiękowe | G.711u |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
Porty i interfejsy
| Porty RS-485 | Tak |
| Przycisk wyjścia | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
Video
| Formaty kompresji | H.264 |
Nośnik danych
| Pamięć RAM | 0,256 GB |
Moc
| Zasilanie | DC 12 V |
| Standard PoE | IEEE 802.3af |
Certyfikaty
| Stopień ochrony IP | IP65 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].