HIK
ZESTAW WIDEODOMOFONOWY HIKVISION DS-KIS703Y-P
1 037,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
Moc
| Zasilanie | DC 24V |
| Natężenie | 1,5 A |
Certyfikaty
| Stopień ochrony IP | IP65 |
Wyświetlacz
| Technologia wyświetlacza | TFT |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Regulacja jasności wyświetlacza | Tak |
Porty i interfejsy
| Porty RS-485 | Tak |
| Przycisk wyjścia | Tak |
Szczegóły techniczne
| Tryb nocny | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Audio
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711u |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Nośnik danych
| Pamięć Flash | 0,032 GB |
| Pamięć RAM | 0,256 GB |
Kamera
| Megapiksele | 2 MP |
| Kąt widzenia w poziomie | 140° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 85° |
Video
| Formaty kompresji | H.264 |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | 2,4Ghz, IEEE 802.11b/g/n |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].