HIK
ZESTAW WIDEODOMOFONOWY HIKVISION DS-KIS703Y-P
855,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Typ matrycy | TFT |
| Ekran dotykowy | Tak |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711u |
| Kancelacja echa | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a |
Kamera
| Kąt widzenia (pionowy) | 85° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140° |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Megapiksele | 2 MP |
Sieć
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 b/g/n |
Szczegóły techniczne
| Sposób łączności | Przewodowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia elektryczne mogą być źródłem porażenia prądem. Nie otwierać obudowy bez odłączenia od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera części elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku demontażu. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wilgoci i ekstremalnych temperatur, gdyż może to spowodować uszkodzenie urządzenia. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
Pamięć
| Pamięć RAM | 0,256 GB |
| Pamięć Flash | 0,032 GB |
Moc
| Natężenie prądu | 1,5 A |
| Zasilanie | DC 24V |
Konstrukcja
| Przeznaczenie | Zewnętrzna / Wewnętrzna |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].