LOG
Kamera Logitech BRIO 300
288,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | Zoom, Microsoft Teams, Google Meet |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Diody LED | Tak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Interfejs | USB |
| Typ mocowania | Klips |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kamera Brio 300 z dołączonym kablem USB-C Klips do mocowania na stałe Dokumentacja produktu |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | Wymagania: Dostępny port USB-C Działa z systemami Windows, macOS lub Chrome OS (4) i dosłownie każdą popularną platformą do wideokonferencji. Certyfikat Microsoft Teams, Zoom, Google Meet, Works With Chromebook. |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 2000 MB |
Wydajność
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Elementy obiektywu kamery | 4-elementowa soczewka |
| Typ prywatności | Osłona prywatności |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
| Automatyczna korekcja światła | Tak |
| Kamera prywatności | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Stała ostrość | Tak |
| Cyfrowy zoom | 1x |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Megapiksele | 2 MP |
| Poprzeczny punkt widzenia | 70° |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Śledzenie twarzy | Nie |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 86,5 mm |
| Szerokość opakowania | 73 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 129,2 g |
| Ilość | 1 |
| Głębokość opakowania | 116 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 65,6 mm |
| Szerokość produktu | 53,1 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Waga (z podstawą) | 74,6 g |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Mikrofon
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obszar dobioru mikrofonu | 1,22 m |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CarbonNeutral |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 305 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,26 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 104 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].