LEI
Laminator Leitz iLAM Home A4 biały
348,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna szerokość laminowania | 24 cm |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,4 mm |
| Model | Laminator na gorąco |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Liczba rolek | 2 |
| Czas przed nagrzewaniem | 3 min |
| Temperatura (maks) | 128 °C |
| Prędkość laminowania | 300 mm/min |
| Czas laminowania | 60 s |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Grubość folii | 125 µm |
| Grubość folii | 75 µm |
Moc
| Pobór mocy | 260 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,18 kg |
| Szerokość produktu | 349 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 87 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].