LAE
LANBERG INSTALACYJNA SZAFA STOJĄCA RACK 19" 47U 800X1200 CZARNA DRZWI PERFOROWANE LCD (FLAT PACK) V2
4 352,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 165 kg |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Wysokość produktu | 2343 mm |
| Głębokość produktu | 1200 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
Cechy
| Model | Stojak wolnostojący |
| Pojemność stelaża | 47U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kąt otwierania drzwi | 210° |
| Grubość szyny zębatki | 2 mm |
| Wymagany montaż | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 wentylatorów |
| Maksymalny udźwig | 1200 kg |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Koła transportowe | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Relingi | Tak |
Dane opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].