LAE
LANBERG SZAFA INSTALACYJNA RACK STOJĄCA 19" 24U 600X600 CZARNA DRZWI PRZESZKLONE LCD (FLAT PACK) V2
1 752,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 73 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 1217 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
Cechy
| Pojemność stelaża | 24U |
| Materiały | Metal |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Kąt otwierania drzwi | 180° |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Koła transportowe | Tak |
| Maksymalny udźwig | 1200 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Tak |
Dane opakowania
| Dołączone śruby | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].