LAE
LANBERG SZAFA STOJĄCA RACK 19" 15U 800x1000 SZARA
2 363,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Pojemność stelaża | 15U |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Maksymalny udźwig | 1200 kg |
| Koła transportowe | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 wentylatorów |
| Kolor produktu | Szary |
| Relingi | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Kąt otwierania drzwi | 215° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 73 kg |
| Wysokość produktu | 928 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Głębokość produktu | 1000 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
Dane opakowania
| Dołączone śruby | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].