LAE
LANBERG SZAFA STOJĄCA RACK 19" 27U 600X600 DRZWI SZKLANE LCD CZARNA FF01-6627-12BL (FLAT PACK)
2 042,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Materiał frontów | Przednie - szklane, Tylnie - Stalowe |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria do mocowania, zamek drzwi przednich i tylnych, dwa zamki paneli bocznych, 20 śrub M6, kółka z hamulcem, panel wentylacyjny (2 went.) |
| Wysokość produktu | 1431 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
Cechy
| Model | Szafa stojąca |
| Pojemność stelaża | 27U |
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].