AAN
Listwa zasilająca 19"- 9xgniazdo UPS - wtyk UPS-C14
91,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Długość kabla | 1,8 m |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
Dane opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
Moc
| Maksymalna moc wejściowa | 2500 W |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].