DAU
Stacja bramowa Dahua VTO2202F-P-S3
668,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty | CE, FCC, UL |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| pojemność transmisji | Tak |
| Kontrola stacji przy drzwiach | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
Kamera
| Kąt widzenia w poziomie | 168,6° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 87,1° |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Megapiksele | 2 MP |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 176,7° |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 fps |
Cechy zarządzania
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 480 g |
| Jednostka wewnętrzna w zestawie | Nie |
| Jednostka zewnętrzna w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 28,5 mm |
| Szerokość produktu | 96 mm |
Sieć
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa PoE | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4; RTSP; UDP; DNS; P2P; UPnP; RTP; TCP; SIP |
Moc
| Pobór mocy | 5 W |
| Typ zasilania jednostki zewnętrznej | DC/PoE |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 4 W |
Konstrukcja
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Przeznaczenie | Pionowa |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kod IK | IK07 |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Jednostka zewnętrzna
| Porty RS-485 (nadajnik) | 1 |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
Wyświetlacz
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
Tryb nocny
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a |
| Kodeki dźwiękowe | G.711u |
| Ilość głośników | 1 |
| Kodeki dźwiękowe | PCM |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].