DYO
Odkurzacz DYSON V12s Detect Slim Submarine
2 827,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Końcówka Combi | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Zmotoryzowana szczotka |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini szczotka z napędem silnikowym |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Zmotoryzowana szczotka do czyszczenia na mokro |
Konstrukcja
| Ilość pyłu | 0,35 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy 3 w 1 |
| Kolor produktu | Żółty |
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Przycisk turbo | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Soft floor |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Ilość prędkości | 3 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 331 mm |
| Głębokość opakowania | 865 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 257 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Szerokość produktu | 253 mm |
| Wysokość produktu | 1247 mm |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Ilość komór baterii | 7 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Maks. moc ssania | 140 AW |
| Czas pracy | 60 min |
| Czas pracy z napędzaną dyszą (średnia prędkość) | 30 min |
| Czas pracy z napędzaną dyszą (duża prędkość) | 5 min |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].