MAK
Pilarka łańcuchowa DUC356ZB 2x18V 35cm bez aku i ładow MAKITA
1 579,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,1 kg |
| Długość produktu | 270 mm |
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Cechy
| Długość łopatek | 35 cm |
| Wskaźnik poziomu oleju | Tak |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,2 l |
| Prędkość łańcucha | 20 m/s |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Ochrona przed odbiciem | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Skok łańcucha (podziałka) | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Bateria powinna być utylizowana zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach niebezpiecznych. |
| Ostrzeżenia | Noszenie odpowiedniego sprzętu ochronnego, w tym okularów i rękawic ochronnych. |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].