RYO
Pilarka tarczowa 18V R18CSP-0 RYOBI
367,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Noszenie odpowiedniego sprzętu ochronnego, w tym okularów i rękawic ochronnych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie z dala od dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Ostrzeżenia | Bateria powinna być utylizowana zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Cechy
| Regulacja prędkości | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Regulacja kąta | 0-56° |
| Odpowiednie do materiałów | Drewno |
| Rodzaj silnika | Silnik szczotkowy |
| Kolor produktu | Zielony |
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (max) | 4700 RPM |
| Głębokość cięcia przy (90º) | 4,5 cm |
| Średnica tarczy | 15 cm |
Zawartość opakowania
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
Moc
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Napięcie zasilania | 18 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,2 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].