DEW
Pilarka tarczowa 18v bez aku i ład DCS571NT DEWALT
1 071,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Silnik | Silnik bezszczotkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Waga baterii/akumulatora | 400 g |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Tak |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
Wydajność
| Średnica tarczy | 11,5 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 4500 RPM |
| Głębokość cięcia przy (90º) | 3,8 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 102 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 91 dB |
| Otwór ostrza | 0,95 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Bateria powinna być utylizowana zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach niebezpiecznych. |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Noszenie odpowiedniego sprzętu ochronnego, w tym okularów i rękawic ochronnych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].