MAK
Pilarka tarczowa bezszczotkowa MAKITA DHS680Z (165mm)
1 154,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj silnika | BLDC |
| Napięcie baterii | 18 V |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (max) | 5000 RPM |
| Średnica tarczy | 16,5 cm |
| Wbudowane światło | Tak |
| Głębokość cięcia przy (90º) | 5,7 cm |
| Głębokość cięcia przy 45º | 4,1 cm |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Nie |
| Ilość komór baterii | brak |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Noszenie odpowiedniego sprzętu ochronnego, w tym okularów i rękawic ochronnych. |
| Ostrzeżenia | Bateria powinna być utylizowana zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach niebezpiecznych. |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie z dala od dzieci. |
Pozostałe funkcje
| Wysokość produktu | 238 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].