DEW
Pilarka tarczowa 18V 184mm bez aku i ład DCS572NT
1 327,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Regulacja fazy | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 91 dB |
| Pojemność fazowania (maks.) | 57° |
| Średnica tarczy | 18,4 cm |
| Poziom mocy dźwięku | 102 dB |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Głębokość cięcia przy 45º | 4,4 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 5500 RPM |
| Otwór ostrza | 1,6 cm |
| Głębokość cięcia przy (90º) | 5,8 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Noszenie odpowiedniego sprzętu ochronnego, w tym okularów i rękawic ochronnych. |
| Ostrzeżenia | Bateria powinna być utylizowana zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach niebezpiecznych. |
Cechy
| Wbudowane światło | Tak |
| Kolor produktu | Żółty |
| Odpowiednie do materiałów | Drewno |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Tak |
| Ładowarka | Nie |
| Zawiera ostrze do piły | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].