EIN
Pilarka ręczna TP-CS 18/190 Li BL Solo 4331210 EINHELL
674,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
Cechy
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Miękki start | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 4,52 kg |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 3,23 kg |
| Szerokość produktu | 380 mm |
Wydajność
| Regulacja fazy | Tak |
| Otwór ostrza | 3 cm |
| Głębokość cięcia przy 45º | 4,5 cm |
| Głębokość cięcia przy (90º) | 6,5 cm |
| Liczba zębów | 24 |
| Średnica tarczy | 19 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3800 RPM |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].