BOS
Pralko-suszarka BOSCH WNA13401PL
3 466,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (pranie i suszenie) | E |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli (mycie i suszenie) | 313 kWh |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Okienko | Tak |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 590 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wysokość produktu | 840 mm |
Wydajność
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Czas cyklu pranie i suszenie | 440 min |
| Opóźniony start | Tak |
| Czas cyklu prania | 225 min |
| Zużycie wody pranie | 41 l |
| Zużycie wody pranie i suszenie | 70 l |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 70 dB |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Pojemność znamionowa (mycie i suszenie) | 5 kg |
| Pojemność znamionowa (mycie) | 8 kg |
Ergonomia
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Wskaźnik programu | Tak |
Pozostałe funkcje
| Liczba programów | 14 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Utylizuj urządzenie zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie musi być podłączone do uziemionego gniazdka elektrycznego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Nie używaj urządzenia, gdy jesteś mokry lub boso, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 333413 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].