BOS
Pralko-suszarka BOSCH WNG254A9BY
5 546,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Typ kontroli | Dotyk, obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ wyświetlacza | LED |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 635 mm |
| Wysokość produktu | 848 mm |
| Waga produktu | 71,4 kg |
| Szerokość produktu | 598 mm |
Wydajność
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 70 dB |
| Pojemność znamionowa (mycie i suszenie) | 6 kg |
| Pojemność znamionowa (mycie) | 10,5 kg |
| Dodawanie ubrania (pauza) funkcja | Tak |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Delikatny/jedwab |
| Programy prania | Quick 15min |
| Programy prania | Wash&Dry60 |
| Programy prania | Mix |
| Programy prania | Odpompowywanie |
| Programy prania | Suszenie delikatne |
| Programy prania | Suszenie intensywne |
| Programy prania | Higiena |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Ręka/wełna |
| Programy prania | Iron Assist |
| Programy prania | Płukanie i wirowanie |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Oświetlenie wnętrza bębna | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Moc
| Zużycie wody pranie i suszenie | 82 l |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie i suszenie) | D |
| Zużycie wody pranie | 52 l |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie) | A |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Nie używaj urządzenia, gdy jesteś mokry lub boso, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Utylizuj urządzenie zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie musi być podłączone do uziemionego gniazdka elektrycznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].