GJE
Pralko-suszarka GORENJE WD2PA854ADW/PL
2 504,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ bębna | Raindrop |
| Kolor uchwytu drzwi | Czarny |
| Pojemność bębna | 54 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Okienko | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Technologia przetworników | Tak |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ wyświetlacza | LED |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (pranie) | A |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie i suszenie) | D |
| Zużycie energii na 100 cykli (mycie i suszenie) | 266 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli (pranie) | 33 kWh |
| Zużycie wody pranie | 36 l |
| Pranie zużywające energię | 0,33 kWh |
| Zużycie wody pranie i suszenie | 80 l |
| Energooszczędne pranie i suszenie | 2,66 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 1600 W |
Wydajność
| Obsługuje aplikcje sterujące | ConnectLife |
| Programy suszenia | Syntetyk |
| Programy suszenia | Bawełna |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Programy prania | Pranie wstępne |
| Programy prania | Płukanie i wirowanie |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Eco 40-60°C |
| Programy prania | Wełna |
| Programy suszenia | Baby Care |
| Programy suszenia | Odświeżać |
| Programy prania | Codzienna pielęgnacja |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Quick 15min |
| Funkcje aplikacji | Zdalne monitorowanie |
| Czas cyklu (program szybki) | 15 min |
| Czas cyklu pranie i suszenie | 479 min |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Czas cyklu prania | 218 min |
| Pojemność znamionowa (mycie) | 8 kg |
| Pojemność znamionowa (mycie i suszenie) | 5 kg |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Dodawanie ubrania (pauza) funkcja | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Funkcja Anti-Crease | Tak |
| Opóźniony start timera | Nie |
| Samoczyszczący | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Ilość programów piorących | 16 |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Funkcja AquaStop | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Nie używaj urządzenia, gdy jesteś mokry lub boso, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Utylizuj urządzenie zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie musi być podłączone do uziemionego gniazdka elektrycznego. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2225328 |
Ergonomia
| Kąt otwierania drzwi | 135° |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 645 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 62 kg |
| Waga produktu | 60 kg |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Głębokość produktu | 845 mm |
| Głębokość opakowania | 510 mm |
| Wysokość opakowania | 880 mm |
Cechy zarządzania
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].